KARISMO Sławomir Brzęk

Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem zajmującym się hydrauliką siłową: zakuwaniem węży hydraulicznych do przemysłu, maszyn budowlanych, rolniczych, leśniczych oraz samochodów ciężarowych i osobowych. Zajmujemy się także sprzedażą elementów hydrauliki siłowej: węży hydraulicznych, elementów złącznych, końcówek, uszczelnień, oringów. Świadczymy dla Was usługi 24 godziny na dobę - kontakt 602 662 692 - dzięki czemu możecie uzyskać pomoc w razie awarii nawet po pracy i w czasie pracy różnych zmian. Ponieważ wiemy, że mniej awa­rii powoduje mniej przestojów, a co za tym idzie niż­sze koszty oraz więk­sze bez­pie­czeń­stwo per­so­nelu i maszyn, dlatego oferujemy Wam usługi oraz produkty tylko najwyższej jakości.  Jesteście dla Nas ważni dlatego zawsze słu­żymy Wam facho­wym doradz­twem w dobo­rze prze­wo­dów oraz ele­men­tów hydrau­liki siło­wej. Zapra­szamy Was do zapo­zna­nia się z naszą ofertą i współpracy. 

Dlaczego warto podjąć współpracę z firmą KARISMO Sławomir Brzęk?

DOŚWIADCZENIE I JAKOŚĆ
Nasi pracowni nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczęszczanie na specjalistyczne kursy i szkolenia, dzięki którym zapewniamy Wam najwyższy poziom obsługi handlowej i technicznej. Natomiast ścisła kontrola usług i produktów na każdym etapie obsługi daje gwarancję wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie produkty, które spełniają międzynarodowe standardy. Usługi wykonujemy na światowej klasy urządzeniach firmy Techmaflex co zapewnia dokładne wykonanie usługi.

ASORTYMENT I CENA 
Nieustannie poszerzamy Nasz asortyment, abyście mogli znaleźć w jednym miejscu wszystko czego potrzebujecie w codziennej pracy. Oferujemy Wam usługi i produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach, a także szybki termin realizacji. Liczy się dla nas każdy nasz klient, dlatego też podchodzimy indywidualnie Waszych potrzeb i oczekiwań.  
Szukaj